завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

Сьогодні вже нікого не здивуєш тим, що дітлахи у 3 роки можуть самостійно дивитись улюблені мультфільми на Ютуб. Та й школярі, починаючи з першого класу, при необхідності одразу ж шукають потрібну інформацію в Google. Кількість користувачів всесвітньої павутини зростає з кожним роком, тому цілком логічно, що діти вже не уявляють свого життя без гаджетів. Адже ними їх оточують з самого дитинства. Чому Інтернет так приваблює дітлахів? Розберемо у даній статті.

Почнемо з того, що діти дізнаються про всі можливості і переваги інтернету значно раніше, ніж їхні батьки. Сьогодні невміння орієнтуватись в соцмережах та пошукових системах, порівнюють із відсутністю писемної грамотності. Що не дивно, адже без цього тепер, як без рук. І хоча тривалий час, серед активних користувачів Інтернетом, виділяли дітей віком 11-17 років. То зараз цей показник зріс серед значно молодших дітей (6-10 років). 

Діти “сидять” і Інтернеті, щоб закрити свої основні потреби: спілкування, розваги, пошук інформації. 

У підлітковому віці, у дітей починає яскраво проявлятись потреба у спілкуванні. Вони знайомляться та шукають нових друзів. Часто це відбувається саме у соцмережах, беручи участь в обговореннях та дискусіях. Окрім комунікації, у віртуальному світі діти також мають доступ до розваг: музика, фільми, відео, онлайн-ігри і т.д. Та крім відпочинку, вони приходять сюди і за користю. 

Таким чином в Інтернеті діти часто дивляться актуальні новини, знаходять матеріали для виконання домашніх завдань та необхідні ресурси для своїх хобі. Тому сьогодні Інтернет можна цілком заслужено вважати одним із самих потужних засобів навчання. Освітні онлайн-платформи роблять процес засвоєння знань креативним, структурованим, оптимізованим і більш якісним. Дітям легше сприймати нову інформацію, якщо вона викладена у цікавій формі. Та й загалом, сьогодні фраза “За інтернетом майбутнє”, вже не звучить так самовпевнено, як здавалось колись.