завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

Подкасти захоплюють ринок якісного аудіоконтенту, проте безліч людей досі не зрозуміли в чому переваги такого формату. Відмовитись від перегляду улюблених шоу в Ютуб або статей в цікавому виданні на користь подкастів? Така перспектива лякає. В першу чергу через свою невідомість. Якщо ви один із тих, хто досі не відкрили для себе формат подкастів, ця стаття для вас. Сьогодні ми розповімо чому подкасти – це зручно, пізнавально, весело і дуже атмосферно. 

Перший аргумент на користь подкасту полягає в оригінальності самого формату. Це зовсім інший досвід аніж читання книг чи перегляд фільмів. На ринку подкастів є безліч продуктів, аналогів яким ви не зможете знайти ні в Ютубі, ні в друкованих виданнях.  

Окрім цього, подкасти – це дуже цікаво. Кількість тем просто незліченна. Новини, гумор, наука, спорт, їх безліч, вам потрібно лише обрати, той який вам до смаку. 

Проте головною перевагою подкастів є певна атмосферність. Слухаючи їх, ви відчуваєте себе учасником діалогу, наче знаходитесь поруч і все сказане адресується саме вам. Це дуже цікаве відчуття, яке не вдасться зрозуміти, поки не спробуєш сам.

Деякі люди діляться, що погано сприймають на слух, постійно відволікаючись від головного змісту випуску. У таких випадках треба тренувати концентрацію і не думати паралельно про щось інше. Водночас більша частина слухачів навпаки відзначає, що подкасти це чудовий спосіб відволіктись від рутини. Адже їх можна слухати під час проїзду в транспорті, тренувань або виконання домашніх обов’язків. Подкасти – це про зручність будь-де та будь-коли. 

Сподіваємось у ваших очах вже загорівся вогник, а в думках з’явилось запитання: “Де ж слухати подкасти?”. Розповідаємо! Існує багато різних платформ, які краще підійдуть власникам тих чи інших пристроїв. Якщо у вас iPhone, то у меню по стандарту є додаток “Подкасти”, а для андроїдів завантажуйте “Google Podcasts“. Окрім того подкастери публікують свої випуски на таких платформах, як Soundcloud, Overcast, АБУК, Spotify, Castbox, Pocket Casts

На сьогодні все. Слідкуйте за актуальними новинами у блозі. Бо скоро ми приготуємо для вас добірку найкращих україномовних подкастів. Тому вам більше ніколи не доведеться нудьгувати у транспорті.