завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

В одній із попередніх статей, ми розбирали, що таке дропшипінг, його переваги та недоліки. Якщо вас зацікавила дана тема, то сьогоднішні рекомендації допоможуть вам стати ще на крок блище до цілі: створити онлайн-магазин. 

Пропонуємо вам покроковий план дій, як втілити вашу затію у реальність. Розберемо 5 основних етапів відкриття інтернет-магазину або створення його акаунту в соцмережі.

Приділіть увагу кожному з етапів, так як всі вони однаково важливі.

  1. Для початку треба знайти постачальника – компанію, яка пропонує співпрацю на умовах дропшипінг. Ваше завдання ознайомитись з товарами у каталозі, цінами та поцікавитись, які умови пропонує постачальник. Головне, щоб товар, який ви оберете, подобався вам, тоді його продаж не принесе жодного дискомфорту. Ціни, які вам запропонують, приємно вразять, але щоб поставити адекватну для ринку ціну, спробуйте проаналізувати конкурентів.
  1. Створюємо онлайн-магазин. При наявності вільного часу та бажання, ви можете створити та оформити сайт або аккаунт в Інстаграм самостійно. Або ж звернутись до людей, які це вміють робити краще. Після цього, треба розмістити на сайті фото всіх обраних вами товарів, додати оригінальний опис, вказати ціну. Ту ціну, яка включає в себе ваш прибуток. 

Обов’язково оптимізуємо магазин відповідно до запитів пошукових систем, саме в цей момент вам знадобиться допомога професійних розробників. Щоб отримати максимальний результат від інтернет-магазину, потрібно знати масу нюансів: від покупки движка до оплати хостингу. Окрім цього, не варто також економити на дизайні сайту і його просуванні.

  1. Все, тепер ви готові до просування, а отже час запускати рекламу. Спочатку зазвичай тестується контекстна реклама, а вже далі з органічної аудиторії відбувається пошук потенційних клієнтів. Не варто нехтувати SEO просуванням, так як це дозволить тримати дешевші заявки на ваш товар. Якщо ви обрали для створення інтернет-магазину соцмережі, використовуйте таргет.  Налаштовуйте аудиторію по інтересах, які суміжні із темою вашого товару. Тестуйте та обирайте для подальшого просування ті публікації, які здобули найбільшу активність/ клікабельність і т.д.
  1. Перший клієнт. Коли ви прийняли своє перше замовлення, ви передаєте його далі по ланцюжку постачальнику. При цьому, ви оплачуєте товар за дроп ціною і вказуєте у замовленні дані для відправки, вашого покупця. Постачальник відправляє товар, подбавши про пакування. Жодної участі у цих процесах ви не берете, у цьому власне і є великий плюс дропшипінгу. На цьому етапі, ви вже отримали свій перший прибуток. За умови, якщо ваш покупець повністю оплатив товар, звісно. Якщо ж він скинув лише передоплату, тоді вашу різницю, ви отримаєте після отримання покупцем товару на пошті. Як тільки кошти від вашого покупця дійдуть до вашого постачальника, останній надішле вам різницю. 

Як ви могли помітити, дропшипінг – дуже цікава, проста в реалізації, а головне робоча схема заробітку. Створення повноцінного онлайн-магазину – це безперечно дуже трудомісткий і відповідальний процес. Проте з часом це почне давати свої плоди і витрачений вами час та кошти, окупляться сторицею. Тому, якщо ви прагнете збільшувати продажі та розвивати власний бізнес, всі перечислені в цій статті рекомендації будуть для вас хорошим рішенням, яке приведе вас до бажаного результату.