завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

Тобі теж набридли звичайні бумеранги та сторіси під пісні? Тоді ця стаття спеціально для тебе.

Сторіс в інстаграмі – це короткі відео на 15 секунд, проте цей формат не такий простий, як може видатися на перший погляд.

Залежно від часу доби люди надають пере6вагу різному контенту – якщо ви не потрапите в потрібну лунку, час і ресурси будуть витрачені даремно.

Розбираймося в секретах взаємодії з аудиторією інстаграму, а також підбираймо корисні інструменти для створення сторіс.

Прокинулися…

7:00 – 8:00 – час, коли користувачі мережі прокидаються. Вони ще не встиг збадьоритися, тому найкраще підняти йому настрій легким і веселим візуальним контентом.

«Для багатьох людей сам ранок, звук будильника, збори на роботу – стресові фактори. А якщо людина ще й не виспалася, то привіт поганий настрій. У напівсонному стані складно сприймати багато розмовної чи текстової інформації. Але є бажання підбадьоритися, посміхнутися або надихнутися чимось гарним»

Відповідно перша сторіс має привернути увагу користувачів, щоб вони захотіли дивитися ваш контент далі. Тому найкраще почати день з короткого відео.

Додатки

«InShot» – проста програма для обробки фото- і відеоконтенту. Вона дозволяє змонтувати або обрізати ролик і накласти на нього музику. За бажанням відео можна доповнити текстом. Зручний інтерфейс і широкий інструментарій дозволяють творити цікаві і яскраві сторіс всього за декілька хвилин.

«Hyperlapse from Instagram» – додаток для створення якісних таймлапсів. Завдяки цій програмі можна зняти, наприклад, схід сонця, вмістивши весь процес у 10-секундний ролик. До речі, програма автоматично стабілізує зображення, а тому мати штатив для зйомки не обов’язково!

«ImgPlay» – програма, яка дозволяє публікувати в сторіс GIF-файли. Тут можна створити власну гіфку: налаштувати частоту кадрів, накласти фільтри і додати ефект бумеранга.

Дорога на роботу і починаємо працювати…

До 9 ранку користувачі ідуть (чи їдуть) на роботу. Сторіс дивляться, перебуваючи у транспорті чи за кермом, коли на дорогах затори. Вони вже прокинулися, а тому можуть вникнути у ваш контент.

«Багато хто в дорозі читає новини, тому ваші сторіс можуть щось розповідати, пояснювати. Важливо цілитися на великий спектр емоцій: від приємних до шок-контенту і скандалів. Головне, щоб глядачам було цікаво. Оскільки дорога на роботу – динамічне середовище, контент теж краще запостити динамічний і короткий»

Тобто найголовніше в ранкові години – це динамічність і швидка зміна кадрів у сторіс. Слід чергувати фотографії, відео, анімації та колажі, а також змінювати ракурси у кожній сторіс.

До 10 ранку найчастіше робочий день уже розпочато. У цей час багато хто любить переглянути стрічку новин і сторіси перед тим, як почати працювати. Основне бажання людей у цей момент – відтягнути початок щоденної рутини. Добре зайдуть історії, якими можна поділитися з колегами.

Додатки

«Canva» – сервіс з безліччю функцій і простим інтерфейсом. У цьому додатку є велика кількість шаблонів не тільки для сторіс, але також для постів у стрічку Instagram. Також тут можна створювати логотипи, буклети, планери тощо.

«Unfold» – на відміну від попереднього додатка з яскравими темами, цей сервіс більше підходить для створення лаконічного контенту. Можна використовувати стандартні безкоштовні функції або підключити розширені текстові інструменти з додатковими шрифтами і стилями. Головна особливість програми – можливість додавати власні шрифти, кольори бренду і фірмові стікери.

Перерва на обід

З 12 години починаються обідні перерви, активність користувачів інстаграму знову росте. Саме час опублікувати нові сторіс!

Бажання людей у цей момент – переключитися з важкої роботи на легкий контент, що розважає.

«Коли люди поїли, їхній настрій поліпшується. Так‑так, чого гріха таїти. Вони готові навіть зробити покупку, якщо їм сподобається ваш товар, звичайно. Ще одне завдання людини після обіду – не заснути, тому смішний контент буде якраз доречний»

І так, не варто переживати, що сторіс забагато. Головне, щоб ваш контент був цікавим:

«Людина подивиться і 20, і 70 сторіс, якщо вони його заціікавили. Але якщо ж ви виклали 10 сторіс з “балакучою головою” без зміни ракурсів, то ваш підписник піде вже після другої»

Додатки

«Zoetropic» – додаток, за допомогою якого можна додати динаміки статичним фотографіям, «оживити» їх за допомогою декількох кліків. Також у сервісі є аудіотека, що дає змогу доповнювати візуал саундтреками.

«Adobe Spark Post» – проста програма для створення анімованого контенту. Дозволяє додати в сторіс рухомий текст і графіку.

Закінчення робочого дня…

16:00 – 17:00. Незадовго до завершення робочого дня люди вже не так зосереджені на справах і готові знову зайти в інстаграм заради невеликої прокрастинації. До цього часу він уже повністю відійшов від ранкової і післяобідньої сонливості. Якщо ви зуміли зачепити його раніше, то він із задоволенням повернеться до вашого «інстасеріалу».

«Робочий день людини добігає до кінця, він уже вдосталь попрацював і готовий нагородити себе покупкою. Тому нагадування про товари і послуги – доречні. Але тільки якщо це подати як приємну винагороду, а їх рекламу зробити короткою і яскравою. Навіть якщо він і не купить товар прямо зараз, то збереже на майбутнє»

До речі, якщо хочете розповісти щось у розмовній сторіс, то пам’ятайте, що деякі люди дивляться її без звуку. Тому не забувайте додавати підписи до відео, щоб усі знали, про що йде мова.

Додатки

«Speechnotes» — редактор з функцією розпізнавання мови, який допоможе перетворити надиктовані сторіс у текст. Сервіс доступний як додаток для Android або ж є його веб-версія.

«PicsArt» – додаток з великим вибором інструментів, що дозволяє не тільки редагувати картинки, а й створювати їх з нуля. За допомогою цього сервісу можна створювати колажі, змінювати фон, додавати ефект вицвілілого паперу та багато іншого.

«Meitu» – додаток для редагування зовнішності на фото. Він дозволяє прибрати темні кола під очима, згладити недоліки шкіри, відбілити зуби, а також змінити форму обличчя і фігуру. Після цього можна додати стікери, зробити корекцію, підібрати фільтр і розмити знімок.

«Movavi» – редактор, що дозволяє склеювати або обрізати ролики, а також додавати переходи, музику і текст до фотографій і відео. Додаток працює як на мобільних платформах, так і на ПК.

Їдемо додому…

Орієнтовно о 18:00 закінчується робочий день. Люди їдуть додому. Вони втомився, тому краще запропонувати їм якийсь контент для відпочинку.

Вони міркують, чим зайнятися ввечері. Тому актуальними можуть бути рецепти, тематичні добірки фільмів, серіалів і блогів. Загалом більше пізнавального контенту!

Додатки

«StoryLab» – має великий вибір дизайнерських фонових зображень, куди можна вставити своє фото і текст. Особливу увагу в додатку приділено роботі зі шрифтами – їх тут більше п’ятдесяти.

«Memasik» – дозволяє створювати меми на основі готових шаблонів власних фотографій

«MoShow» – сервіс, що автоматично генерує ролики на основі завантажених в нього фотографій. Користувачеві доступні безліч готових шаблонів, що значно спрощує процес створення контенту.

Підготовка до сну

Після 20:00 людина, трохи відпочивши, готова до нових історій. Вона розслаблена, нікуди не поспішає і готова витратити на перегляд контенту більше часу.

Якщо ви показували рекламу своїх товарів один раз в обід чи після нього, можна нагадати про них ще раз. У підписників більше часу, щоб оформити покупку, а ефект знайомства з товаром ( «я вже його бачив») викличе більше прихильності до нього.

У самому кінці дня можна побажати приємних снів. Адже всім подобається, коли звертаються безпосередньо до них, правда?

Доки підписники сплять…

Перед сном у сторімейкера є час розпланувати пости і історії в інстаграмі на наступний день. Для цього можна використовувати сервіси планування публікацій.

Головне питання: коли найкращий час для публікації сторіс? Відповідь: зараз!

людина тримає чорний смартфон Android