завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

Фішинг – не лише один з найпоширеніших різновидів інтернет‑шахрайства сьогодні, а й популярний напрямок соціальної інженерії.

  • За останні 2 роки у світі відбулося багато подій (чого вартує один Covid і практика дистанційної роботи), які відкрили неабиякі можливості для соціальних інженерів. Нагадуємо, що будь-яка гучна новина чи подія у світі генерує у соціальних інженерів масу ідей. Якщо тема «на хайпі» чи «у тренді», то тим простіше буде отримати інформацію від жертви шляхом фішингу та подальшого злому.
  • Фішка фішингу в тому, що цей метод атаки дозволяє оминати найбільш популярні захисні системи. Окрім того, він впливає на людей і на їхні емоції так, що вони роблять дії, потрібні для того, хто «атакує».

Детальніше про соціальну інженерію

  • Насправді, соціальна інженерія складається з багатьох аспектів. Саме тому потрібно не тільки вивчати корисну інформацію, читати статті про пентест, фішинг і злами, а й приділити час такими напрямкам, як профайлинг і психологія. Якщо вивчати ці напрямки, то шанс отримати необхідну інформацію під час міжособистісної комунікації збільшується в кілька разів. Усе залежить від рівня підготовки.

Соціальна інженерія в телеграмі

  • Станом на сьогодні у цьому месенджері таке явище, як хакерські атаки на власників каналів, стало набагато частішим. Атакуючі намагаються заволодіти обліковими записами адміністраторів, розсилаючи їм заражені файли під виглядом рекламної презентації. Шкідливий файл найчастіше має таке розширення: «.scr», «.com», рідше – «.doc». І має назву на зразок «умови_співпраці» або «проморолик». Тому будьте уважні!
чорний телевізор з плоским екраном увімкнуто біля зеленої рослини