завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

Ринок послуг ІТ розвивається і щороку набирає ще більшого темпу. Українці в даному питанні не відстають, більше того саме нашим землякам належить не один чудовий проект, який успішно функціонує та полегшує життя людей. Саме про них ми хочемо розповісти сьогодні. Розберемо ТОП 5 проєктів, які стали відомі на весь світ та принесли своїм власникам їх перший мільйон!

  1. Портал для пошуку роботи – Jooble. Продукт у 2006 році, створили двоє українців. Дана платформа схожа на пошуковик, але для вакансій. Сервісом користуються люди з усього світу, бо це зручно – всі актуальні вакансії в одному місці. Jooble проводить збір даних з усіх можливих платформ, сайтів та дощок оголошень, а отже перед користувачем відкривається значно більший вибір.

Засновники Євген Сокобар та Роман Прокоф’єв вклали у свій стартап 100 тисяч доларів, проте їм потрібно було лише 6 місяців, щоб проект почав приносити стабільний дохід. Сервіс функціонує аж у 64 країнах, вирішуючи проблему працевлаштування. 

  1. Наступний проект припаде до душі людям, які мають домашніх улюбленців і хвилюються про тих, поки їх нема вдома. Талановитим хлопцям з України вдалось вразити увесь світ своїм винаходом. Їхнє дітище Petcube – це робот, який запрограмований гратись з домашніми улюбленцями, поки їхні господарі відсутні. Гаджет оснащений камерою, мікрофоном та динаміками, тож може не лише гратись із тваринами, але й записувати відео/фото та ділитись ними у соцмережах. Проект українців здобув перемогу та був визнаний кращим стартапом Європи на конкурсі Europas. 
  1. Третім дивовижним проектом, про який варто згадати має назву Leantegra. Його унікальність полягає в тому, що системі під силу чітко відстежувати, де знаходиться людина. Такий винахід одразу вподобали батьки, щоб слідкувати де ж зараз їхні діти. Проте така програма-шпигун також буде корисна для людей, які страждають на втрату пам’яті або для контролю над пацієнтами лікарень. Окрім цього пристрій можна використовувати на небезпечних виробництвах у шахтах, для того аби надати мобільну допомогу робочим у випадку нещасного випадку. 
  1. Вже відома у світі розробка Google Glass, теж була створена одеситом Віталієм Гончаруком, який власне і є власником компанії Augmented Pixels. Метою даного проекту було спроектувати додаткову реальність. Тобто користувач бачитиме на смартфоні реальну картинку, але з віртуальними елементами. На проект, який зародився ще 10 років тому, чекав успіх та схвалення. Сьогодні фахівці прогнозують, що компанія Augmented Pixels найближчим часом займе 10% ринку у своїй галузі.  
  1. Terrasoft – компанія, яка навіть і не мріяла виходити на ринок світових гігантів, проте на сьогодні є провідною платформою для побудови і автоматизації бізнес-процесів. Все що стосується планування, ведення бази клієнтів, сервісного обслуговування та керування маркетингом, даний сервіс може вирішити за вас. В арсеналі компанії унікальні інструменти, які допоможуть знайти найкращі рішення за короткий час. Засновниця такого чудового проекту теж українка Катерина Костарева. 

Очевидно, що серед людей, які вносять свою лепту у технологічний розвиток світу, безліч українців. Більше того щороку це число тільки росте і станом на сьогодні вже становить біля двохсот тисяч ІТ-програмістів. Проте виникає одне запитання, чи достатньо в Україні умов для розвитку такого таланту та складу розуму, чи більша частина таких спеціалістів поїде у США. 

І хоч Україна історично сприймалась усіма як аграрна країна, сьогодні у неї є всі шанси стати технологічною. Для цього потрібно збільшити кількість ІТ-спеціалістів із 200 тисяч до 650 тисяч осіб. А влада повинна сприяти розвитку ІТ, не підвищуючи податки в даній галузі. Саме тоді є великий шанс, що українські фахівці будуватимуть кар’єру на рідній землі.