завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

Якщо ти час від часу ловиш себе на думці, що тобі бракує цікавих історій перед сном або ж розмов з інтелектуальними людьми, бодай двічі на тиждень, нам є що тобі запропонувати.

Відповіді на питання, що давно хвилюють, корисна інформація, натхнення – це все можна знайти в подкастах. В яких? Гортай нашу сьогоднішню підбірку, обирай улюблену тему та поринь у світ якісного аудіо контенту. Тут про культуру, політику, здоров’я, науку, суспільство, технології. Про все, що турбувало тебе вчора і зацікавить завтра.

Категорія: культура

 1. Подкаст “Чим дихаєш, брате?” – веселий подкаст про популярні новини у світі кіно, музики, ігор та соціуму. 
 1. Подкаст “Ранкова доза” – відомі українці читають уривки своїх улюблених творів та говорять на тему літератури. Те, що треба до ранкової кави.
 1. Подкаст “Mincultpryvit” – безкультурно про культуру.
 1. Подкаст “Історія на ніч” – екскурс у світи, які вже давно не існують: уламки дракарів, руїни, африканські імперії. Про це і навіть більше з уст автора подкасту.

Категорія: життя

 1. Подкаст “Простими словами” – цікаво про психологію без розумних термінів. У випусках розповідають, де зароджуються та як проявляються емоції.
 1. Подкаст “Шит ай ноу Лайв” – двоє не експертів розмовляють про все що цікаво, але до кінця не зрозуміло більшості з нас. 
 1. Подкаст “Антропоцешо” – про те як споживати розумно і сприймати блага сучасного світу, не втративши при цьому здорового глузду.

Категорія: політика та суспільство

 1. Подкаст “Ок і шо?” – ведучі виступають в ролі фільтру, то розповідають про всі незрозумілі рішення парламенту людською мовою.
 1. Подкаст “Засновники” – для людей які вже мають власну справу або прагнуть її створити. Про менеджмент і управління та актуальні на ринку питання.
 1. Подкаст “Доступ” – про те, як технології впливають на людей в загальному контексті та на кожного окремого індивіда. 
 1. Подкаст “Борщ Мікеланджело” – небанальні теми, серед яких кожен знайде щось цікаве для себе. Про історію, медіа, політику та насущні проблеми суспільства. 

Категорія: медіа та комунікація 

Подкаст “Без образ” – про те як вміння комунікувати може побудувати толерантне та свідоме суспільство. Випуски на теми, з якими ми, як учасники соціуму, стикаємось щодня. 

Категорія: бізнес

Подкаст “Шейк бат нот стір” – автори розповідають про власний досвід відкриття бару з нуля і про важливість всіх компонентів: цінностей, команди, перспектив розвитку. 

Категорія: здоров’я та наука

 1. Подкаст: “Наукасти” – про науку, в якій хочеться розібратись. Про нові відкриття і те, як наука може впливати на наше щоденне життя. 
 2. Подкаст “Температура – нормальна” – про здоров’я і те, як вберегти себе від хвороб. Ведуча подкасту суворо фільтрує всі фейки та антинаукову дурню. Тому до ваших вух дійдуть лише перевірені факти і думки кваліфікованих медиків. 

Переконані, що ви вподобали кілька подкастів і вже сьогодні почнете поглинати якісний україномовний контент. Бажаємо ніколи не зупинятись на шляху до розвитку та завжди поповнювати свій мозок корисною інформацією, у будь-який зручний для вас спосіб.