завантаження...

Адреса:

місто Львів, 79020, вул. Варшавська, 193

У армії США продемонстрували перший прототип боєздатної лазерної зброї. Скільки часу пішло на її створення? Як виявилося, зброю розробили всього за два роки.

Яка ж вона ця зброя?

Лазерна зброя виглядає напрочуд привабливою. Тільки йдеться не стільки про зовнішній вигляд, як про її характеристики: необмежена кількість боєприпасів і можливість влучити в ціль на значній відстані.

У США розробили твердотільний лазер ближньої дії зі спрямованим енергетичним маневром: його встановили на бойовій машині «Stryker».

Тестування зброї

У армії повідомили, що вже успішно завершили експериментальну бойову перестрілку між двома унікальними лазерними системами. Під час неї були використані дві 50-кіловатні лазерні зброї, призначені для імітації реалістичних загроз і бойових сценаріїв.

Дійшли наступних висновків: лазерна зброя може впоратися з безпілотними авіаційними системами (БАС) і ракетами, артилерією і мінометами (RAM). Вона також збільшує можливості армії під час повітряної та протиракетної оборони, одночасно знижуючи загальну вартість життєвого циклу системи за рахунок зниження логістичних вимог.

На наступному етапі програми у 2022 році планується поставити чотири «Stryker», оснащених лазерами.

міські будівлі біля водойми вночі